DARIEN – KLUB LUDZI PRZYGODY

Główny email (w sprawie wypraw, wyjazdów, pytań):

wyprawy@darien.pl

Zadania i misja klubu obejmują: Planowanie i przeprowadzanie wypraw przygodowych oraz ekspedycji w dzikie rejony świata. Wykonywanie i publikowanie relacji z wypraw, reportaży, materiałów fotograficznych, filmowych i audio. Ale przede wszystkim propagowanie idei podróży silnie przygodowych i awanturniczych jako aktywnej i niestandardowej alternatywy od tradycyjnej turystyki (czy to backpackerskiej, czy zorganizowanej).

Strona darien.pl to oficjalny serwis informacyjny klubu i powiązanych z nim organizacji.

Założyciele:

Łukasz Czeszumski: Reporter współpracujący z tygodnikiem Polityka, przewodnik i organizator wypraw przygodowych. Zafascynowany miejscami konfliktowymi i ryzykownymi. Tułał się po 72 krajach szukając przygody, bitki i wypitki. Przez 5 lat mieszkał w Ameryce Południowej. W Klubie Darien przygotowuje programy wypraw i ekspedycji, oraz odpowiada za całość realizacji na miejscu.

email lukasz(at)czeszumski.com

Tomasz Zakrzewski: Adwokat, globtroter z ponad sześćdziesięcioma krajami na koncie (który mimo to wciąż uważa Polskę za najpiękniejszy kraj świata), wspinacz, grotołaz, miłośnik korzystania z życia “dopóki ono trwa”. W Klubie Darien odpowiada za kontakty z uczestnikami wypraw, realizację programów, przeloty lotnicze i logistykę. Na wyprawach jego barwne opowieści i energiczny sposób bycia zapewniają wszystkim dobrą atmosferę i zabawę.

tel. 501 703 082

email tomalazak(at)interia.pl

NEWSLETTER


Twój emailTags:

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment


Designed by WPZOOM