KLUB

Jesteśmy doświadczonymi podróżnikami, których zafascynowała turystyka przygodowa w krajach “na końcu świata”. Obecnie organizujemy co roku dalekie, egzotyczne wyprawy nastawione na intensywne zwiedzanie i maksymalną przygodę.

Aby dowiedzieć się o nas więcej, wejdź w zakładki w górnej części strony, gdzie przedstawiamy siebie oraz najlepszych z naszych lokalnych przewodników, oraz zasady na jakich działamy. W dziale WYPRAWY znajdziesz nasze tegoroczne propozycje wyjazdów. RELACJE – opisy naszych niektórych przygód w różnych krajach. EKSPEDYCJE to dział naszych najbardziej hardcorowych dokonań, a AWANTURNICY to taki Hyde Park, w którym znajdziemy recenzje książek, sylwetki interesujących postaci i różne artykuły na tematy związane z przygodowymi wyjazdami. Jeśli rozważasz dołączenie do wyjazdów, na pewno zawitasz do działu OPINIE. Dają one pogląd na to, co Cię z nami czeka!

Co jest tym, co można nazwać naszą “misją”?

Prawdziwa przygoda to podróż, którą zapamiętuje się na zawsze. To smak odkrywania egzotyki. To instynkt zdobywania nowych doświadczeń. To żądza wolności. Świat jest wielki i ci, którzy zamykają się w martwym kole domu i pracy sami nie wiedzą, ile z niego tracą.

Poznajemy inne kraje i kultury nie z okien klimatyzowanego autokaru, a przez doświadczenie, pokazując i odczuwając. Zdobywając niedostępne dżungle i góry. Walcząc o przetrwanie spływając rwące rzeki i wytyczając nowe trasy tam, gdzie nikt tego jeszcze nie dokonał. Bawiąc się razem z miejscowymi i w tych lokalach, gdzie oni. Czasem nadstawiając głowy aby dotrzeć tam, gdzie mało kto dotarł.

Organizujemy wyprawy i ekspedycje w najbardziej interesujące miejsca. Prowadzimy tam innych, zarażając naszą pasją i miłością do życia na całego. Uczestnicy wypraw, nasi przyjaciele, koledzy, fani – to całe rosnące grono różnych ludzi połączonych jedną ideą pokazuje nam na co dzień, jak słuszny szlak obraliśmy, ale też jak wiele wyzwań jeszcze przed nami.

Czy TY TEŻ czujesz, że Twoje życie przemija a tyle jeszcze zostało do zrobienia?

W życiu każdego człowieka pojawia się wcześniej, czy później pytanie – co tak naprawdę chce zrobić ze swoim życiem, co chciałbym osiągnąć, kim zostać? Odpowiedzi na te pytania znajduje prawie każdy, zastanawia się nad nimi, uśmiecha w duszy na myśl o tym, co będzie w przyszłości, lecz szybko potem przenosi te pragnienia w sferę marzeń. Jaka szkoda, że marzenia zwykle kojarzą nam się z czymś co dobrze, żeby się spełniło, choć szansa na to jest niezwykle mała. Jak niewielu ludzi potrafi walczyć o swoje marzenia, niekiedy tak naprawdę bardzo łatwe i proste do zrealizowania.

Jak rzadko uświadamiamy sobie to, że życie jest krótkie, jest tylko jedno, a to jak je wykorzystamy zależy tylko i wyłącznie od nas. Życie pędzi jak lokomotywa, z tą tylko różnicą, że nie wiemy gdzie i kiedy będzie stacja docelowa, nie mamy też możliwości wrzucenia biegu wstecznego, powrotu do przejechanego rozjazdu.

W dzisiejszym świecie kuszącym tysiącem kompletnie nieistotnych rzeczy bardzo łatwo jest nam zatracić to, co jest w tym życiu tak naprawdę ważne. Bardzo łatwo zapomnieć o swoich marzeniach i pragnieniach. W życiu częstokroć realizujemy pragnienia innych, którzy mówią “powinieneś zrobić tak i tak, bo tak będzie dla ciebie lepiej.” Czy rzeczywiście podążanie przetartym szlakiem zawsze będzie dla nas lepsze? Czy nie warto zaryzykować i stać się aktywnym graczem, zamiast odcinać tylko kupony od tego, co zaoferuje nam los? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

Nasz klub powstał z myślą o ludziach znających wartość życia, umiejących się nim cieszyć i korzystać z niego. Jednak przede wszystkim, oferta naszego klubu jest skierowana do ludzi, którzy mają silną potrzebę, jak również odwagę kreowania otaczającej ich rzeczywistości. Naszym głównym celem jest przygoda, nieważne gdzie, nieważne jak, ale ważne, żeby przeżyć coś niesamowitego, żeby odkryć nieznane, poznać bardziej samego siebie, dostąpić uczucia szczęścia i spełnienia, a wreszcie – żeby poznać świat, który pomimo coraz doskonalszych środków transportu i komunikacji, w dalszym ciągu jest wielki, fascynujący i tajemniczy.

Na świecie żyje prawie 7 miliardów ludzi, ludność Polski stanowi tylko 0,5 procenta całej populacji. W każdej sekundzie dzieje się tyle, że brakuje wyobraźni, żeby to ogarnąć. Dlaczego nie mielibyśmy chcieć tego dotknąć, poznać, posmakować, a co najważniejsze przeżyć w znacznie większym stopniu, niż tym, który oferuje nam codzienność?

Naszą fascynacją życia chcemy zarażać innych. Chcemy umożliwiać ludziom przeżycie niesamowitych chwil, zdobywania niezapomnianych wspomnień, jak również nabierania cennego doświadczenia, które ułatwia nam lepsze poznanie nie tylko innych, ale przede wszystkim samego siebie. Najbardziej szczęśliwi będziemy wtedy, kiedy dzięki naszej inicjatywie ktoś zyska poczucie prostego spełnienia i niezmarnowanego czasu.

Jesteśmy pasjonatami nie tylko podróżowania i odkrywania świata, choć to główne wątki naszych zainteresowań, ale przede wszystkim samego życia i przygody, którą ono ze sobą niesie. W przesycie przeczytanych książek czy obejrzanych filmów, kiedyś postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i samemu stać się bohaterami prawdziwej przygody, a teraz w dążeniu do takiej postawy postanowiliśmy pomagać innym.

Tags:

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment


Designed by WPZOOM